O mnie

O mnie

Jestem psychologiem, absolwentką Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku psychologia (specjalność: psychologia kliniczna). Szkoliłam się z samomotywacji, mediacji. Obecnie szkolę się z diagnozy psychologicznej małych dzieci.

Doświadczenie w zawodzie psychologa zdobywałam w Dolnośląskim Centrum Onkologii we Wrocławiu, uczestnicząc w zajęciach dla dzieci z zespołem Aspergera i ich rodzicami, szkoląc się z Kolorów Osobowości i metody Problem Solving. Prowadziłam szkolenia w ramach organizacji, w
których pracowałam. Brałam udział w wielu szkoleniach i warsztatach, głównie z obszaru komunikacji, metod pracy z dziećmi i młodzieżą.

Czym się zajmuję

Wspomaganiem Ciebie. Nie zajmuję się oceną czy krytyką. Motywuję i zachęcam do działania. Nie podejmuję decyzji, razem opracowujemy plan dla Ciebie. Mój gabinet jest miejscem wolnym od ocen. Moją rolą jest wspierać i pomóc Ci usłyszeć siebie. Pomagam w tym, z czym Ty masz trudności. Każdy znajdzie miejsce na swoją historię, jestem ciekawa każdego człowieka. Praca z ludźmi i niesienie im pomocy są i były moim celem. Potrafię słuchać i słyszeć, co mówią moi klienci. Ważny jest dla mnie każdy człowiek. Wychodzę z założenia, że codziennie zaczyna się nowy dzień z czystą kartą i od każdego z nas zależy, co z tym zrobi.

Filary mojej pracy

  • szacunek
  • empatia
  • zaufanie
  • doświadczenie